iletişim formu
Çıkış
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
  • 02  30 tasarruf
  • 03 yazı

Konya Buderus Servisi

KONYA BUDERUS TEKNİK SERVİSİ

Konya Buderus Servisi olarak tecrübeli uzman kadromuzla öncelikle % 100 Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan ferah ve sıcak bir ortamda size en uygun çözümü en kısa sürede sunarak karşılamaktadır. Müşterilerimizin zaman ve para kaybını en az seviyeye indirme gayretindeyiz. Amacımız hiçbir zaman bir defaya iş yapmak olmamıştır. Uygun fiyat ile süreklilik prensibimizdir. Yaptığımız işlerin hep arkasında kalarak Konya Buderus Kombi kullanıcılarının yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Konya ilinde kullandığınız Buderus marka kombi ve cihazlarınız için Teknik servis, Tamir bakım arıza, onarım işlerinizi garantili bir şekilde yaptırabileceğiniz firmamız konya içi servis bölğelerine hizmet vermektedir. Konya Merkez Servis, Selçuklu, Karatay, Meram Bölgelerine Teknik Servis hizmeti vermekteyiz.

KIŞ GELMEDEN BAKIM YAPTIRMAYI UNUTMAYIN !!!

Konya Buderus Servisi olarak   !!! EN İYİ TAMİR BAKIMDIR  diyoruz.

Kış aylarında soğuk bir sürpriz'le karşılaşmamak için Kombilerin yıllık bakımları'nın yapılmasının son derece önemlidir. Doğalgaz kombilerin yıllık bakımının mutlaka yapılması gerekir.  Bakım yapıldığında, kış aylarında cihazın arıza yapması önlenir. Ayrıca bu bakım, cihazımızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

 

Cihazınızın uzun ömürlü olması ve Ekonomik çalışması için yıllık bakımını Yaptırmayı UNUTMAYINIZ !!!

BUDERUS KOMBİ ARIZA KODLARI

Buderus Kombi E1 Hatası : Baca Çekişi Yok

Buderus Kombi E2 Hatası : Aşırı Isınma 

Buderus Kombi E3 Hatası : Alev Oluşmuyor

Buderus Kombi E4 Hatası : İstenilen sıcaklığa geldi

Buderus Kombi E5 Hatası : Kullanma Suyu 85 Derece

Buderus Kombi E6 Hatası : Alev oluşmadı ( İyonizasyon Arızası )

Buderus Kombi E7 Hatası : Bacada Tıkanma var.

Buderus Kombi E8 Hatası : Siğorta Arızası 

Buderus Kombi E9 Hatası : Elektronik Kart Arızası

Buderus Kombi E0 Hatası : Gerilim Çok Düşük 

 

 

 

 

 

www.konyaservisim.com  Konya Buderus Servisi olarak hizmet vermektedir. 

Web sitemizde Buderus markalı cihazlara özel servis hizmeti sağlamakta olup Yetkili Buderus Servisi değildir. Web sitesi içinde geçen Marka ve Logolar ilğili firmaların tescillli markalarıdır.

Konya Buderus Servisi

Etiket : Konya Buderus Servisi, Buderus Servisi Konya, Yetkili Buderus Servisi, Konya Özel Buderus Servisi, Buderus Konya Servisi, Buderus Kombi, Buderus Kombi Servisi, Buderus Kombi Arızaları, Buderus Servisi Konyada, Buderus Kombi Bakımı, Buderus Petek Temizleme, Konya Buderus Servisleri, Konya Servisim, Bosna Kombi Servisi,