iletişim formu
Çıkış
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
  • 02  30 tasarruf
  • 03 yazı

Kalorifer Peteklerim Isınmıyor

ISINMA VE TASARRUF DEVRİ BAŞLIYOR !!!

Mevcut kalorifer  tesisatını değiştirmeden, yeni nesil bir kombi kullanacaksanız , sistemde mevcut çamur, kireç, yosun, pas sebebiyle kombinizde oluşabilecek sorunları önlemek için kalorifer sisteminde yapılacak özel kimyasal temizlik, önceden alınacak iyi bir tedbir olacaktır. Bir çok kaloriferli ısıtma sisteminde pas, çamur ve tortu  problemi, gözle görülebilen akıntı ve arızalar ortaya çıkmadan daha  önce mevcuttur.

Sistemde birikmiş kireç, çamurlu su, pas, tortu parçaları, yapılan tadilat ve takılan yeni nesil kombinin yüksek etkinliği sebebiyle seferber olarak kombi ve parçalarında arızalar ortaya çıkarabilir. Kombinin gürültülü çalışmasına, verimliliğini azaltıp daha fazla yakıt tüketmesine ve hatta kombinin tamamen bozulup garanti kapsamı dışında kalmasına neden olabilir.

Yeni nesil kombilerin, yüksek verimliliği ve küçülen boyutları, çevre dostu ve daha az yakıt tüketen teknolojileri, onların kalorifer sistemindeki çamurlu su, pas ve moloz parçalarından etkilenmeye daha duyarlı oldukları anlamına gelmektedir.

Kalorifer sistemi temizlik cihazı basit bir şekilde banyo veya mutfakdaki petek musluklarından sisteme giriş ve çıkış olarak bağlanır. Eski yöntemlerle, petekleri sökerek yapılan etkisiz çalışmalarla temizlenemeyen pas, kireç, yağlı çamur birikintileri, cihazdan sisteme uygun basınçda verilen kimyasal madde ve aynı zamanda el cihazı ile her peteğe ayrı ayrı yapılan mekanik titreşim işlemi yardımıyla bütün petek ve boruların içinden sökülüp atılır. Sistemden çıkartılan kirli su uygun şekilde boşaltılır. İşlem sırasında cihazın bağlandığı petek dışında, hiçbir petek yerinden sökülmez.

1- Faturalarınız çok mu yüksek geliyor ?

2- Yüksek faturalara rağmen verimli ısınamıyor musunuz ?

3- Kombiniz sürekli arıza mı yapıyor ?

4- peteklerinizin belli bölğeleri soğuk ve ısınmıyor mu ?

5- Arka odalarınız ısınmıyormu ?

6- Bazı odalarınız çok sıcak bazı odalarınız soğuk mu kalıyor ?

 

 

www.konyaservisim.com  Konya Petek Temizleme servisi olarak hizmet vermektedir.

 

Etiket : Kalorifer Peteklerim Isınmıyor , Konya Petek Temizleme, Konya Kombi Servisi, konya petek temizliği, konya radyatör temizliği, zeminden ısıtma temizliği, yerden ısıtma temizliği, konya petek temizleme 2020,