iletişim formu
Çıkış
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
ad
  • 02  30 tasarruf
  • 03 yazı

Kombi Neden Sesli Çalışır

KOMBİ NEDEN SESLİ ÇALIŞIR

Müşterilerimiz'den duyduğumuz şikayet Kombi çalışırken sürekli sess yapıyor en önemlisi'de bu ses sizi rahatsız ediyorsa mutlaka bir nedeni vardır. Nedeni FANIN arıza yapmasıdır. Deneyimlerimize ve Tecrübelerimize dayanarak bu gibi durumlarda genellikle fanda sorun olduğunu gördüğümüzü söyleyebiliriz. Fanın Sesli Çalışmasının En büyük sebebi Kombi bakımının düzenli olarak yapılmaması sebebi ile fanın Rulmanlarının dağılmasıdır. 

Bununla birlikte uzun süre çalışan fan kullanım ömrünü tamamlayabilir ve bu şekilde kombiden ses gelebilir. Fanın Rulmanları dağıldıysa değişim işlemi gerekmektedir. Bunun yanı sıra yine Tecrübelerimizden yola çıkarak diyebilirizki kombinin sesli çalışmasında rol oynayan parçalar    GAZ GRUBU, POMPA veya ÜÇ YOLLU VANA olabilir. Bu parçalardan biri yada birkaçı arızalı ise kombi gürültülü çalışır.

Böyle bir durumla karşılaşırsanız hemen çözüm için Firmamızı arayabilirsiniz. Yaşadığınız sorun firmamız tarafından aynı gün içerisinde sonlandırılmakla kalmayacak ödemeniz gereken tutarda bütçenize uygun olacaktır.

Etiket : Kombi Neden Sesli Çalışır, Konyadaki Kombi Servisi, Konya Kombi Servisi, Konyada Kombi Servisi, Konya Kombi Bakımı, Konya Yetkili Kombi Servisi, Konya Özel Kombi Servisi, Konya 7/24 Kombi Servisi, ,