iletişim formu
Çıkış
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
  • 02  30 tasarruf
  • 03 yazı

Konya Kombi Bakımı

KONYA KOMBİ BAKIMI

                    

Konya Kombi Bakım Servisi olarak   !!! EN İYİ TAMİR BAKIMDIR  diyoruz.

Genelde kombi cihazları 2 YIL GARANTİ kapsamındadır. 2 yıl boyunca bakıma gereksinim duymadan çalıştırılabilir. Ama 2 YILDAN sonra her cihazın her senede bir bakımının yapılması lazım bunu bir araba gibi düşünün sonuçta bu cihazın içinde bir yanma işlemi gerçekleşiyor. Yakıt ve havanın karışımıyla yanma oluşuyor bu yanmadan dolayı atık gazlar çıkıyor ve dolayısıyla bütün bu yanmanın oluşturduğu ve atık gazların oluştuğu mekânlarda bir kirlilik bir pislenme oluşması mümkündür. Aynı zamanda bir baca bağlantısı olduğu için bacadan bir takım islerin daha doğrusu atıkların dışarıdan gelen tozlarında bu cihazın içinde birikmesine neden oluyor. O yüzden bu mekanların yanma bölümü denilen kısımların ve yanmayı sağlayan parçaların temizlenmesi gerekir. Bunlar temizlendikçe standart fabrika veriminde çalışmasını sağlarsınız temizlenmezse daha düşük verimle çalışmasını sağlarsınız Daha düşük verimle çalışmak demek daha çok gaz faturası demek o yüzden bu bakımları mutlaka kışa girmeden yaptırmanız gerekiyor.

 

En doğru zaman bu bakımların mayıs ile eylül sonu arasında yapılmasıdır. Kışa girerken cihazınızın verimli çalışacağı gibi problemsiz çalışmasınıda sağlarsınız. Aynı zamanda uzun süre kullanılmayan cihazlarda zaman zaman pompa sıkışması olacaktır ve cihazı kışın bakımsız çalıştırdıgınızda düğmeyi çevirdiğinizde cihazınızın çalışmama durumuyla karşılaşabilirsiniz. Bakım bunuda engelleyecektir. Aynı zamanda cihazınızın kombinizin ömrünü uzatacaktır. Bakımını yaptırdıgınız sürece çok rahat 15 – 20 yıl kullanma şansınız olacaktır. 

 

Konya Kombi Servisi

 

!!!  Site ve Apartman Yöneticileri Sizlere Özel Kampanya

 

  Firmamız  KONYA SERVİSİM toplu kombi bakımlarında % 20 indirim uyğulamaktadır.

 

      

 

Cihazınızın uzun ömürlü olması ve Ekonomik çalışması için yıllık bakımını Yaptırmayı UNUTMAYINIZ !!!!

 

    YAKITTAN TASARRUF EDİLİR  KABARIK FATURALARDAN KURTARIR !

 

   CİHAZIN VE TESİSATIN ÖMRÜNÜ UZATIR !

 

    ARIZALARI VE ARIZA MASRAFLARINI EN AZA İNDİRİR !

 

   SAĞLIKLI VE KONFORLU ISINMANIZI SAĞLAR !

 

   SORUNSUZ BİR KIŞ DÖNEMİ GEÇİRİLİR !

 

Konya Kombi Servisi olarak uzman ve eğitimli kadromuzla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz. Konya Merkez servis olarak Selçuklu, Karatay, Meram bölgelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. 

 

Kombinizde Sorun ve Problem yaşıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz Konya Kombi Servisi

TÜM MARKA KOMBİLERE ÖZEL SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ...

 

 

 

 

 

 

http://www.konyaservisim.com/konya_servisim-yazi/konya_kombi_bakimi-24.html

www.konyaservisim.com Konya Kombi Bakım Servisi olarak hizmet vermektedir.

Teknik Servisimiz yerinde ve hızlı servis hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz markalar arasında Airfel , Ferroli, Eca, İmmergas, Viessmann, TermoTeknik, Baymak, TermoDinamik, Alarko, Ariston, Buderus, Bosch Kombi Servisi bulunmaktadır. Firmamız Marka ve Logolardan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Etiket : Konya Kombi Servisi, Konya Ariston Servisi, Ariston Kombi, Ariston Kombi Konya, Konya Kombi Bakımı, Kombi Servisi Konya, Konya Kombi Tamir Ve Bakımı, Konya Kombi Arıza Tespit, Kombi Servisi Konyada, Konya Yetkili Kombi Servisi, Konya Vaillant Servisi, Konya Eca Servisi, Konya Aırfel Servisi, Konya Vıessmann Servisi, Konya Demirdöküm Servisi, Konya Baymak Servisi, Konya Bosch Servisi, Konya Alarko Servisi, Konya Buderus Servisi, Konya Ferroli Servisi, Konya Ariston Servisi, Konya Protherm Servisi, Konya Beretta Servisi, Konyadaki Kombi Servisleri, Konya Kombi Kart Tamiri, Kombi Arıza Kodları, Konya Kombi Bakım ve Tamir Servisi, Konya Kombi Yedek Parça ,