iletişim formu
Çıkış
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
  • 02  30 tasarruf
  • 03 yazı

Konya Kombi Kart Tamiri

.

Konya Kombi Kart Tamiri

Konya'da Tek Kombi Elektronik Kart Test Arıza Tespit Cihazımızla hizmetinizdeyiz.

 

Kombi kart arızalarının en büyük sebebi düşük yada yüksek gelen şehir voltajıdır. Şehir voltajları dalgalı olmakla beraber ani yükselişler ve düşüşler gösterebilir. Bu ani düşen ve yükselen şebekeye bağlı voltaj değişimleri kombinin anakartına zarar verir. Bu elektronik cihazların en başında KOMBİ cihazları gelir. Kombi cihazları çok hassas elektronik kartla beslendiği için aniden düşen veya çıkan şehir voltajından etkilenir. Kullandığınız tüm kombi markalarının nerdeyse tamamının kombi anakartları diğer elektronik anakartlarla uyuşmamaktadır. Yetkili servisler olası geri dönüş olabileceği ve uğraştıracağı için kombi kart tamirine yapmamaktadır.

 

 

 

Firmamız kombi kart tamiri konusunda siz değerli müştrerilerimize hizmet vermektedir. Amacımız ülkemizde maalasef bazı elektronik arızalı sistem kombi kartları yurtdışına gönderilerek yada atılarak sağlam yeni kombi anakart alımına gidilmektedir.Bu durum ülkemiz açısından ciddi döviz kaybıdır. Ülkemizde kullanılan sistem ve cihazların büyük bir bölümü yurt dışı ürünlerinden oluşuyor.

 

Sonuçta oldukça yüksek fiyatlarla yenisi alınmaktadır. Konya Kombi Kart Servisi olarak bizim amacımız bu tür arızalı sistemlerdeki kombi anakartlarını profosyenel şekilde tamirini yapmaktır. Teknolojik elektronik anakart arıza tespit cihazlarıyla tespit edip tamirini gerçekleştirmektir. Kombilerinizi kart arızası yüzünden çöpe atmayın !!!

Tamirini yaptığımız kombi kartları 1 yıl garantili olarak teslim edilir

 

Konya Kombi Elektronik Kart Tamiri

 

Tüm Kombi Kart Marka ve Modellerinin Tamiri İçin Bizi Arayabilirsiniz.

 

YAPTIĞIMIZ KARTLAR

1.  Alarko Kombi Kart Tamiri

2.  Ariston Kombi Kart Tamiri

3.  Airfel Kombi Kart Tamiri

4.  Baymak Kombi Kart Tamiri

5.  Beretta Kombi Kart Tamiri

6.  Eca Kombi Kart Tamiri 

7.  Demirdöküm Kombi Kart Tamiri 

8.  Ferroli Kombi Kart Tamiri 

9.   Protherm Kombi Kart Tamiri 

10. Vaillant Kombi Kart Tamiri

11. İmmergas Kombi Kart Tamiri

 

Tüm Kombilerin Elektronik Kartları 1 YIL garantili olarak yapılır.

KONYA KOMBİ KART TAMİRİ - 0.507 636 42 42

 

 

 

KONYA KOMBİ KART TAMİR VE ARIZA TESPİTİ

www.konyaservisim.com  Konya Kombi Kart Tamir Servisi olarak hizmet vermektedir.

http://www.konyaservisim.com/y-59-konya+servisim+konya_kombi_kart_tamiri

Etiket : Konya Kombi Kart Tamiri, Konya Kart Tamiri, Konya Kart Tamir Fiyatı, Kombi Arıza Kodları, Konya Ucuz Kart Tamiri, Konya Arçelik Kombi Kart Tamiri, Konya Baymak Kart Tamiri, Konya Airfel Kart Tamiri, Konya Eca Kart Tamiri, Konya Demirdöküm Kart Tamiri, Konya Viessmann Kart Tamiri, Konya Alarko Kart Tamiri, Konya Ariston Kombi Kart Tamiri, Konya Ferroli Kart Tamiri, Konya Protherm Kart Tamiri, Konya Vaillant Kart Tamiri, Konya Kombi Kart Tamiri 2020,