iletişim formu
Çıkış
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
ad
  • 02  30 tasarruf
  • 03 yazı

Konya Kombi Regülatörü

KOMBİ REGÜLATÖRÜ İLE KOMBİNİZİ GARANTİ ALTINA ALIN !!!

Kombi arızalarının en büyük sebebi düşük yada yüksek gelen şehir voltajıdır.Şehir voltajları dalgalı olmakla beraber ani yükselişler ve düşüşler gösterebilir.Bu ani düşen ve yükselen şebekeye bağlı voltaj değişimleri elektronik cihazlarınıza zarar verir. Bu elektronik cihazların en başında KOMBİ cihazları gelir. Kombi cihazları çok hassas elektronik kartla beslendiği için aniden düşen veya çıkan şehir voltajından etkilenir. Ve nedense Kombi cihazları üreticileri Eletronik kart arızalarını garanti dışında tutarlar. Çok sık arıza yapan kombi cihazlarının Elektronik kartlarını Garanti dışında tutarak kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederler. Sizde kendi çıkarlarınızı tüketici olarak ön planda tutmanız gerekiyor. Kombi cihazını'zın sık sık arıza yapmasını engelleyebilmeniz mümkün.

KOMBİ REGÜLATÖRLERİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kombi regülatörleri şehir voltajını (155 - 245) içerisinde bulunan röleler ve PIC kontrollü mikro işlemci elektronik kart sayesinde voltajı ayarlayıp 220 - % 3 hata ile çalışır. voltajı çok kısa bir sürede 220 volt'a sabitleyerek cihazın zarar görmesini engeller.

Genel özellikler arasında en önemli olanları değişen şebeke voltajına ani cevap vermesi ve çıkışta yüksek voltaj okuması durumunda içerisinde bulunan koruma ünitesi ile çıkışı kesmesidir.

Konya Kombi Reğülatörü

Etiket : kombi regalatörü, konya kombi servisi, kombi servisi, konya yetkili kombi servisi, konya özel kombi servisi, konyada kombi servisi, kombi servisi konya, konyakombi kart tamiri,